KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16723107
nr 1672 3107
Tord Nygren
(f. 1936), Sverige
Signerad, daterad 1993, med dedikation, sjörövare. Blandteknik, bildmått: 29x34 cm, yttermått inklusive ram: 43x53 cm
Tord Nygren, svensk illustratör och författare född 1936.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 januari 2025
kl 19:23:15
11/1 21:37:54